Informator  2015/2016 <br><br>studia  licencjackie,  magisterskie,  inżynierskie
Informator 2015/2016

studia licencjackie, magisterskie, inżynierskie
Informator 2015/2016<br>Studia podyplomowe
Informator 2015/2016
Studia podyplomowe
Prezentacja multimedialna<br><br>Weź pod uwagę FAKTY!
Prezentacja multimedialna

Weź pod uwagę FAKTY!
GAZETA RADOMSKA
GAZETA RADOMSKA
Strona główna  >>  Wydarzenia  >>  Inne
  Inne
Dni Kultury Europejskiej


Dni Kultury Europejskiej to cykl organizowany przez naszą uczelnię w celu przybliżenia kultury, języka, tradycji i obyczajów państw europejskich. Impreza ta skierowana jest nie tylko do studentów WSH, ale do wszystkich mieszkańców Radomia.

Jest to jedna z nielicznych okazji bezpośredniego kontaktu z kulturą europejską. Szereg barwnych imprez uświetniają swą obecnością liczni zagraniczni goście oraz przedstawiciele ambasad.

Do tej pory obchodziliśmy m.in. dni kultury brytyjskiej, francuskiej, hiszpańskiej, niemieckiej, rosyjskiej. Imprezy te mają formę otwartą, więc są ciekawym wydarzeniem dla mieszkańców całego miasta.

 
Dni Afryki


To impreza, której celem jest pokazanie i przybliżenie Europejczykom kultury afrykańskiej, piękna tego kontynentu, ale również zwrócenie uwagi na jego problemy i możliwości. Zobacz stronę poświęconą tej imprezie: www.dniafryki.wsh.pl.

Dni Afryki okazały się wydarzeniem, w którym licznie uczestniczyli radomianie, zaproszeni goście, studenci Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Zobacz galerię zdjęć.

 
Dni Dialogu Kultur Świata


Dni Dialogu Kultur Świata to wielopłaszczyznowa impreza, której celem jest pokazanie i przybliżenie Europejczykom innych kultur, zwłaszcza tych odległych, mało znanych i często nierozumianych.

Zobacz stronę poświęconą tej imprezie: www.dnidialogu.wsh.pl
Dni Dialogu, zorganizowane po raz pierwszy 22-23 maja 2009 r. okazały się niezwykłym wydarzeniem, w którym licznie uczestniczyli radomianie, zaproszeni goście, studenci Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu.


 
Wszechnica Radomska


Wszechnica Radomska to cykl wykładów o różnorodnej tematyce. Skierowane są one do wszystkich zainteresowanych środowisk: naukowych, gospodarczych, politycznych, a także do studentów WSH w Radomiu. Gośćmi tych wykładów są znamienici wykładowcy zaprzyjaźnionych uczelni z Polski i zagranicy oraz doświadczeni praktycy. W ramach spotkań prezentowane są i dyskutowane najnowsze trendy i tematy z dziedziny prawa, ekonomii, nauk politycznych i społecznych. Znani specjaliści prezentują i analizują aktualne problemy. Wykłady z cyklu "Wszechnica Radomska" dają również możliwość dyskusji, są więc forum wymiany doświadczeń i spostrzeżeń. Wykłady z tego cyklu odbywają się średnio raz w miesiącu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!


 
Business Class

Tematyka wykładów w ramach tego cyklu dotyczy zagadnień ekonomicznych.
Business Class to spotkania z ekspertami z dziedziny gospodarki, czołowymi polskimi biznesmenami i finansistami. Jest to okazja do nawiązania kontaktów oraz promocji naszego miasta i regionu.


 
Top Press


Cykl TOP PRESS to inicjatywa, której celem są dyskusje dotyczące współczesnych mediów. Prowadzą je zaproszeni goście: dziennikarze, publicyści, reporterzy oraz przedstawiciele świata mediów. Spotkania w ramach TOP PRESS są otwarte dla wszystkich studentów i mieszkańców Radomia zainteresowanych tematyką mediów, dziennikarstwa, kreowania opinii publicznej.