Informator  2015/2016 <br><br>studia  licencjackie,  magisterskie,  inżynierskie
Informator 2015/2016

studia licencjackie, magisterskie, inżynierskie
Informator 2015/2016<br>Studia podyplomowe
Informator 2015/2016
Studia podyplomowe
Prezentacja multimedialna<br><br>Weź pod uwagę FAKTY!
Prezentacja multimedialna

Weź pod uwagę FAKTY!
GAZETA RADOMSKA
GAZETA RADOMSKA
  Tourism Management

Koncepcja studiów w ramach specjalności

To specjalność w ramach której zajęcia odbywają się także w języku angielskim. Jest ona skierowana do tych wszystkich których pasjonują podróże i w przyszłości chcieliby pracować w branży turystycznej. Patronat nad tą specjalnością objęło biuro podróży Alfa Star. Zajęcia prowadzą doświadczeni eksperci oraz specjaliści w dziedzinie zarządzania, marketingu i obsługi klienta, prawa turystycznego.

Studia umożliwiają nie tylko gruntowne poznanie zasad funkcjonowania branży turystycznej, ale również zdobycie pierwszych kontaktów z przyszłymi pracodawcami, poprzez atrakcyjne praktyki w kraju jak i zagranicą (możliwość w ramach Erasmusa). To idealne studia dla osób, które nie boja się nowych wyzwań i chcą poznawać świat i zdobywać nowe doświadczenia, oraz szlifować język. 

Studia na tej specjalności obejmują między innymi następujące tematy:
» Tourism Enterprise Management
» Hospitality Management
» Tourism Marketing
» Tourism Law
» Sustainable Tourism
» Travel Agency Management
» Innovation in Tourism
» International Law
» European Law

tfdooww


Perspektywy zawodowe

Absolwenci tej specjalności zostaną przygotowani do pracy jako eksperci, doradcy, konsultanci w zakresie programowania i wdrażania innowacji w sektorze turystycznym, w szczególności biur podróży, a także menedżera przygotowanego do kierowania zespołami i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Niewątpliwie kompleksowe przygotowanie pozwoli także podjąć zatrudnienie na stanowisku menedżera w międzynarodowym biurze turystycznym w Polsce jaki poza jej granicami. Absolwenci sprawdzą się w roli właściciela obiektów turystycznych oraz kreatora turystyki w gospodarce publicznej funkcjonującego w czasach w których podróże odgrywają istotna rolę w gospodarce państwa.

jhtfdgyy Patronat nad specjalnością Biuro Podróży Alfa Star.