Informator  2015/2016 <br><br>studia  licencjackie,  magisterskie,  inżynierskie
Informator 2015/2016

studia licencjackie, magisterskie, inżynierskie
Informator 2015/2016<br>Studia podyplomowe
Informator 2015/2016
Studia podyplomowe
Prezentacja multimedialna<br><br>Weź pod uwagę FAKTY!
Prezentacja multimedialna

Weź pod uwagę FAKTY!
GAZETA RADOMSKA
GAZETA RADOMSKA
  E-biznes

Koncepcja specjalności:
Świat ciągle się zmienia i dotyczy to także sfery biznesu. Łatwo jest zauważyć, iż bardzo wiele znaczących firm funkcjonuje w sektorze e-biznesu. Obecnie e-biznes jest najszybciej rozwijającym się rynkiem w Polsce i Unii Europejskiej. Dlatego też Wydział Nauk Prawnych WSH w Radomiu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnego i europejskiego rynku pracy, otworzył specjalność, która bez wątpienia pozwoli odnaleźć się na wymagającym europejskim rynku pracy. Specjalność e-biznes to bardzo innowacyjna kombinacja wiedzy i umiejętności praktycznych, dzięki której studenci otrzymają kompleksowe przygotowanie do pracy w różnych gałęziach e-biznesu. Zajęcia na tej specjalności prowadzą przedsiębiorcy, informatycy i marketingowcy zajmujący się na co dzień e-biznesem. Innowacyjność tego programu wynika z faktu, iż był on tworzony przy udziale przedstawicieli pracodawców.
Studia na tej specjalności obejmują między innymi:
» bazy danych
» narzędzia IT w kontekście testów
» rozumienie wyników testów, planowanie i kontrolę testowania, rozumienie i aktywne uczestnictwo w pracach informatyków (umiejętność zlecania i kontrolowania ich pracy)
» analizowanie sprzedaży, rentowności, kosztów w rzeczywistych warunkach biznesowych
» rachunkowość
» zarządzanie finansami, budżetem i zyskiem w projekcie informatycznym
» tworzenie kampanii marketingowych20133ewesesa

Perspektywy zawodowe
Absolwenci specjalności zostaną kompleksowo przygotowani do objęcia stanowisk menedżerskich i stanowisk specjalistów w firmach oferujących e-usługi i e-produkty, w firmach marketingowych i innych, których główna działalność odbywa się w sieci. Absolwenci będą też przygotowani do tworzenia działów IT i wchodzenia do branży elektronicznej w firmach tradycyjnych. Program zajęć został przygotowany w oparciu o zebrane opinie z tej branży i uwzględnia ich sugestie. Pozwala on na podjęcie własnej działalności gospodarczej.