Informator  2015/2016 <br><br>studia  licencjackie,  magisterskie,  inżynierskie
Informator 2015/2016

studia licencjackie, magisterskie, inżynierskie
Informator 2015/2016<br>Studia podyplomowe
Informator 2015/2016
Studia podyplomowe
Prezentacja multimedialna<br><br>Weź pod uwagę FAKTY!
Prezentacja multimedialna

Weź pod uwagę FAKTY!
GAZETA RADOMSKA
GAZETA RADOMSKA
  Baza dydaktyczna w centrum miasta
Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu zapewnia swoim studentom doskonałe warunki do kształcenia. Mają oni do dyspozycji nowoczesną i funkcjonalną bazę dydaktyczną zachowującą zabytkowy klimat. Obiekty WSH to zdecydowanie największa i najlepiej wyposażona baza dydaktyczna spośród wszystkich uczelni niepublicznych w regionie radomskim.
 

Aula główna

Jest największą salą audytoryjną, jaką dysponuje uczelnia. Aula, zlokalizowana przu ul. Domagalskiego 7a, może pomieścić ponad 320 osób. Wyposażona została w nowoczesny sprzęt multimedialny, dzięki czemu spełnia wysokie standardy dydaktyczne oraz gwarantuje studentom i wykładowcom komfort zajęć. Zastosowanie najnowszych zdobyczy techniki pozwala na używanie nowoczesnych metod edukacyjnych, takich jak prezentacje, nagrania, symulacje różnych procesów i zachowań, prognozy i analizy. Aula jest także miejscem wykładów, ważnych spotkań i uroczystości. Stanowi integralną część budynku A.

 

Auditorium Primum

To klimatyczny budynek w zabytkowym stylu, zlokalizowany przy ul. Traugutta 61a. Mieści się w nim aula wykładowa - Auditorium Primum z miejscami dla ponad 300 osób, wyposażona w najwyższej jakości sprzęt multimedialny i audiowizualny. Tradycyjnie już Auditorium Primum jest miejscem wykładów otwartych i międzynarodowych, debat publicznych, konferencji i innych prestiżowych imprez organizowanych przez WSH.


Budynek A


To doskonale wyposażony  ośrodek dydaktyczny mieszczący się przy ul. Domagalskiego 7a. Jest siedzibą Wydziału Studiów Strategicznych i Technicznych. Budynek A to sale dydaktyczne, dziekanat, pracownie komputerowe i siedziby zakładów uzupełnione przytulną kawiarenką i bezprzewodowym internetem. Znajdują się tu również nowoczesne pracownie informatyczne wyposażone w sprzęt komputerowy najwyższej klasy, na którym studenci przygotowują się m.in. do uzyskania specjalistycznych certyfikatów.
 

Przychodnia Słoneczna
20131214pss

W obiekcie mieszczącym się przy ul. Staroopatowskiej 1a funkcjonuje nowoczesny ośrodek zdrowia, w którym mieści się przychodnia oferująca najwyższej jakości usługi z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej (NFZ), poradni specjalistycznych (m.in. chirurgii ogólnej, dermatologii, endokrynologii, kardiologii, laryngologii, medycyny pracy, neurologii, okulistyki, onkologii, ortopedii, psychiatrii czy reumatologii) oraz rehabilitacji (m.in. fizykoterapii, kinezyterapii, metod terapeutycznych czy hydroterapii).

Studenci Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu uprawnieni są do atrakcyjnych rabatów na usługi!


Budynek C

Zabytkowy budynek przy ulicy Traugutta 61a jest siedzibą Wydziału Nauk Humanistycznych oraz Wydziału Nauk Prawnych. Gmach został gruntownie wyremontowany i obecnie jest nowoczesnym ośrodkiem dydaktycznym. Na jego czterech kondygnacjach znajdują się sale wykładowe i ćwiczeniowe, pracownie komputerowe, trzy aule liczące łącznie ponad 300 miejsc. W budynku C swoją siedzibę ma Kanclerz Uczelni. Mieści się tu również Kwestura, Sekcja Stypendiów, Biuro Kariery, Dział Współpracy z Zagranicą i Dziekanat. Całości dopełnia kawiarnia studencka z dostępem do bezprzewodowego Internetu. Obiekt jest już  tradycyjnie gospodarzem licznych wystaw fotograficznych i malarskich organizowanych przez Uczelnię.

 

Budynek D

To klimatyczny gmach w zabytkowym stylu będący siedzibą władz WSH - Rektora i Założycieli Uczelni. Swoją siedzibę mają tu także Dział Organizacji Dydaktyki oraz dwupoziomowa, w pełni skomputeryzowana Biblioteka WSH. Obiekt mieści się w Radomiu przy ul. Domagalskiego 7a.